EN|RU|UK
 Політика України
  11323  101

 Програма ООН припиняє продовольчу допомогу на Донбасі, - Боцюрків

Допомога, яку програма WFP почала надавати в Україні в листопаді 2014 року, припиняється через проблеми з фінансуванням.

Світова програма продовольства припиняє програму продовольчої допомоги на сході України. Про це повідомив міжнародний аналітик і колишній спікер СММ ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків в інтерв'ю ВВС, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Голос Америки.

З початку програми WFP в Україні в листопаді 2014 року до червня 2017 року організація WFP надала продовольчу допомогу 970 тисячам осіб, які були вразливішими і мали найбільші проблеми із забезпеченням продовольством в охоплених конфліктом регіонах Донецької та Луганської областей, згідно з офіційною інформацією WFP. Пріоритетами WFP є допомога старшим людям, які живуть самі, жінкам із дітьми та людям із важкими хронічними захворюваннями.

Всесвітня продовольча програма WFP та Дитячий фонд ООН UNICEF зараз мають проблеми із залученням фінансування, що призводить до скорочення програм допомоги в цих сферах, зауважив Боцюрків. Він очікує, що ті самі виклики для гуманітарної ситуації, на жаль, залишаться і в 2019 році. "Видається, що дипломатичний інструментарій вичерпано і творчі підходи не пропонуються в кризі на сході України. Потрібно, щоб сторони виконували угоди, зокрема зобов’язання із заборони мін, тощо".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045551
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору