EN|RU|UK
 Суспільство
  6096  182

 Глава Мінкульту Нищук призначив главою Українського культурного фонду Марину Порошенко. ФОТО

19 січня міністр культури України Євген Нищук призначив головою Українського культурного Фонду Марину Порошенко. За її кандидатуру одноголосно проголосували всі члени Наглядової ради Фонду.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі міністерства культури.

У повідомленні наголошується: "Заступаючи на посаду, Марина Порошенко зазначила: "Для мене велика честь бути обраною головою Українського культурного фонду. Щиро дякую за прояв високої довіри з боку авторитетних та поважних діячів української культури та мистецтва!

Глибоко усвідомлюю відповідальність, яку покладають на мене обов’язки очільника Фонду перед українським народом. Переконана, що Український культурний фонд буде сприяти модернізації сектору культури, підтримувати культурний розвиток громад в умовах децентралізації, інтегрувати національну ідею всередині країни, стимулювати розвиток креативного молодого покоління, підтримувати стартапи культурних та мистецький проектів через систему прозорих конкурсів, розвивати науково-дослідницьку діяльність мистецької спільноти, а також - співпрацювати з українською діаспорою та формувати позитивний імідж України у світі.

Розраховую на підтримку та розуміння всієї культурної спільноти та вірю, що спільними зусиллями ми будемо сумлінно працювати заради збереження, актуалізації та популяризації національного культурного надбання".

Під час  обговорення діяльності Українського культурного фонду було оголошено про конкурсний відбір на посаду виконавчого директора Фонду, який триватиме з 22 січня до 2 лютого.

"15 січня відбулось перше засідання Наглядової ради Українського культурного фонду і, зважаючи на ті аргументи, які були висловлені членами Наглядової ради, я з великою приємністю призначив головою Українського культурного фонду Марину Порошенко", - наголосив міністр культури Євген Нищук.

Глава Мінкульту Нищук призначив главою Українського культурного фонду Марину Порошенко 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045495
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору