EN|RU|UK
 Суспільство
  17401  20

 Імовірні організатори терактів у РФ приїжджали в Україну для звинувачення в цьому бійців АТО, - джерело

Колишній охоронець російського бізнесмена Бориса Березовського, а нині - експерт організації "Федеральний інформаційний центр" Сергій Соколов, керівник цього центру Руслан Мільченко та їхній імовірний куратор, син російського сенатора Андрій Клінцевич ще до війни разом відвідували Україну.

Про це свідчать дані про в'їзд-виїзд зазначених громадян, які Цензор.НЕТ передало джерело, близьке до українських спецслужб.

Так, згідно із цими даними, в лютому 2013 року Мільченко, Соколов та Клінцевич на автомобілі Хонда з номерами Н126НР, зареєстрованому в Москві, двічі приїжджали в Україну. Також, за даними джерела, Мільченко і Соколов у квітні того ж 2013 року прилітали в Україну одними й тими ж рейсами - з Домодєдово в Дніпропетровськ і назад.

Нагадаємо, напередодні телеканал "Прямий" повідомив із посиланням на власні джерела, що куратором російського експерта Сергія Соколова, який організовував теракти в російських містах з метою спровокувати вторгнення військ РФ в Україну, був син першого заступника комітету з оборони та безпеки Ради Федерації Франца Клінцевича Андрій Клінцевич.

Раніше стало відомо, що ФСБ заарештувала співробітника організації "Федеральний інформаційний центр" Сергія Соколова і керівника цієї організації Руслана Мільченка. Глава СБУ Василь Грицак тоді заявив: "Вважаємо, що керівництво ФСБ було змушене затримати Соколова, намагаючись мінімізувати репутаційні втрати, відмежуватися від дій "Федерального інформаційного центру "Аналітика і безпека", Мільченка, Соколова та інших задіяних осіб, враховуючи також і те, що сам Соколов почав виходити з-під контролю спецслужб РФ". За словами Грицака, Соколов хотів виїхати в одну з країн ЄС, щоб там публічно розповісти деталі провокацій російських спецслужб, виконавцем яких він був. У серпні 2017 СБУ заявила, що Соколов і Мільченко мали організувати теракти в російських містах, щоб звинуватити в них громадян України, колишніх учасників АТО.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045389
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору