EN|RU|UK
 Політика України
  4103  113

 "Боротьба з ОЗУ Януковича й іншими кланами, що допомагали Путіну розв'язати війну, - це повноцінний другий фронт. На кону - виживання країни", - Тимчук

Народний депутат від НФ Дмитро Тимчук висловив свою думку щодо конфіскації активів ОЗУ Януковича.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав на своїй сторінці в Facebook.

"Сьогодні на засіданні Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони Генпрокурор Юрій Луценко поінформував про ситуацію з конфіскованими активами екс-президента, втікача, В.Януковича", - написав він.

За словами Тимчука, найважливішим є те, що, по-перше, завдяки зусиллям ГПУ, є конкретний результат. 1,5 млрд доларів повернули державі і направили на вирішення актуальних проблем, у тому числі - в сфері безпеки. Зокрема, 900 млн грн отримала Національна гвардія, 700 млн було направлено прикордонникам, але з силовиків більше за всіх отримало Міноборони, тобто армія. Крім того, конфісковані кошти пішли створюються об'єднаним тергромадам, на розвиток інфраструктури тощо.

"Для нашого комітету це принципове питання, оскільки на потреби оборони ресурсів не вистачає. Тим цінніше реальні досягнення правоохоронців. Як особливо підкреслив Луценко, у злочинців немає шансів відсудити ці активи назад. Але публічне нагнітання в цьому напрямку не припиниться.

(Тут навіть не хочеться згадувати, як різного роду "активісти-антикорупціонери" і деякі депутати, і навіть цілі фракції щосили захищали активи Януковича (мовляв, ці гроші давно вкрали!!! - на що Ю.Луценко показав і відповідні документи Держказначейства про прийняття цих коштів, і дав розклад щодо їх використання вже з держбюджету), провалюючи законопроект про спецконфіскації. Закон провалили, але ГПУ - честь їй і хвала - знайшла все ж спосіб провести конфіскацію, хоча, як зазначає Генпрокурор, наявність закону про спецконфіскацію значно полегшила б цю роботу. Так що пропоную звертати особливу увагу на тих, хто далі буде волати, що такий закон не потрібен)", - написав нардеп.

По-друге, зазначив Тимчук, робота щодо ОЗУ Януковича продовжиться (вже є 30 вироків суду, будуть ще): "Луценко поінформував про те, що готується конфіскація активів на 3 млрд грн. Якщо хоча б третина від цієї суми піде на оборону, вдасться не тільки краще закрити поточні потреби, а й більше уваги приділити модернізації оборонного сектору (вкладати в нові розробки, закуповувати сучасну техніку та озброєння) а також підвищити обсяги бойової підготовки. На мій погляд, буде справедливо, якщо армія отримає додаткову підтримку за рахунок конфіскованого у тих, хто роками свідомо її руйнував".

"Боротьба з ОЗУ Януковича і іншими кланами, що допомагали Путіну розв'язати війну, - це повноцінний другий фронт. На кону - виживання країни. Політикам, які зараз в "опозиції", різного роду активістам, зокрема  -" антикорупціонерам", слід задуматися , що важливіше, і на чиєму боці вони насправді борються", - резюмував політик.

Боротьба з ОЗУ Януковича й іншими кланами, що допомагали Путіну розвязати війну, - це повноцінний другий фронт. На кону - виживання країни, - Тимчук 01
Боротьба з ОЗУ Януковича й іншими кланами, що допомагали Путіну розвязати війну, - це повноцінний другий фронт. На кону - виживання країни, - Тимчук 02

Як повідомлялося, в держбюджеті на 2017 рік на розвиток і закупівлю озброєнь і військової техніки (ОВТ) по лінії Міноборони було передбачено 6,5 млрд грн, з них 5 млрд 805,49 млн грн із загального фонду. Схвалене РНБОУ в січні 2017 року держоборонзамовлення (ДОЗ) в розмірі близько 11 млрд грн передбачало фінансування по лінії загального фонду держбюджету в розмірі 9 млрд грн.

Ще 3 млрд грн на заходи ДОЗ передбачалося направити в рамках дофінансування Міноборони по лінії спецфонду: за рахунок спецконфіскату, згідно із закріпленим указом президента №183 / 2017 від 11 липня рішенням РНБО від 10 липня про дофінансування сектору безпеки і оборони в 2017 році. З них на закупівлю озброєння і військової техніки - 1 млрд грн, закупівлю і виробництво боєприпасів - 1,4 млрд грн, на виконання дослідно-конструкторських робіт з розробки нового ракетного озброєння - 300 млн грн, поставку бронетанкового озброєння БМ "Оплот" - 300 млн грн. Згідно з документом, також за рахунок спецконфіскату 200 млн грн передбачалося направити на закупівлю озброєння для Нацгвардії.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045079
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору