EN|RU|UK
 Політика України
  53640  205
Матеріали за темою:

 На засіданні РНБО затверджено Державне оборонне замовлення, - Турчинов

Рада національної безпеки і оборони України розглянула і затвердила "Основні показники Державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Представлений на розгляд РНБО України проект основних показників державного оборонного замовлення на 2018 -2020 роки базується на фінансовому ресурсі, визначеному в Державному бюджеті України на цей рік, і показниках наступних двох років, передбачених Основними напрямами бюджетної політики на 2018-2020 роки.

З 2017 року почала свою роботу трирічна система формування Державного оборонного замовлення, що дозволило державним замовникам і виконавцям ДОЗ чіткіше планувати свою роботу і ресурси.

За результатами виконання Державного оборонного замовлення у 2017 році до Збройних Сил України поставлено майже 2,5 тисячі зразків озброєння, військової техніки та спеціальних виробів, понад 27 тисяч ракет і боєприпасів. Пріоритетними напрямками державного оборонного замовлення в 2018 році має стати забезпечення Збройних Сил України сучасною ракетної і бронетанкової технікою; засобами радіоелектронної боротьби, протиповітряної оборони; безпілотними авіаційними комплексами і антиснайперськими системами тощо.

"Наш ОПК вже здатний забезпечити виконання складних і масштабних програм", - зазначив Секретар РНБО України Олександр Турчинов, повідомивши, що в поточному році заплановано збільшення фінансування Державного оборонного замовлення до рівня 21,3 млрд гривень, що на 37% більше, ніж в 2017 році.

"Нам потрібно вжити всіх можливих заходів для того, щоб кожна гривня працювала на підвищення рівня оснащення українського війська новітніми зразками озброєння і військової техніки", - підкреслив він.

Крім того, на засіданні члени РНБО України обговорили і підтримали проект закону "Про національну безпеку України". Цей закон розроблявся в тісній взаємодії з експертами НАТО, США та Європейського Союзу з метою приведення української законодавчої бази відповідно др. стандартів держав-членів НАТО.

Після прийняття парламентом, цей закон повинен стати основою для розробки та оновлення законодавства у сфері національної безпеки і оборони.

За словами Секретаря РНБО, закон "Про національну безпеку України" узагальнить і призведе до єдиного знаменника всі вже здійснені і заплановані реформи сектору безпеки і оборони України, "а також об'єднати в собі не тільки базові основи національної безпеки, а й питання демократичного цивільного контролю й основи планування в цих сферах".

Він додав, що законопроект спрямований на підвищення ефективності діяльності всіх складових сектору безпеки і оборони відповідно до норм і стандартів НАТО і ЄС. 

"Якнайшвидше ухвалення цього законопроекту має стати важливим елементом у сфері захисту української державності та протидії російської агресії", - підкреслив О. Турчинов у коментарі.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045022
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору