EN|RU|UK
 Економіка
  2131  31

 СБУ не знайшла підстав для санкцій проти одного з чинних лотерейних операторів, - "Економічна правда"

Служба безпеки України провела перевірку і не знайшла доказів, згідно з якими проти одного з чинних лотерейних операторів потрібно було вводити санкції.

Про це пише "Економічна правда", посилаючись на копію документа Служби безпеки України, з яким видання ознайомилося.

Як наголошується в статті, видання ознайомилося з копією постанови СБУ, в якій ідеться про закриття кримінального провадження "за відсутністю події кримінального правопорушення".

"Що ховається за цим формулюванням? Компанія потрапила під санкції через те, що "створює реальні або потенційні загрози національній безпеці, сприяє терористичної діяльності і створює перешкоди економічному розвитку"- зазначає видання.

Однак, зазначають журналісти, СБУ не знайшла доказів причетності або фінансування лотерейною компанією терористичної діяльності.

Видання нагадує, що на сьогодні на українському лотерейному ринку діють три оператори, два з яких - "Патріот" і "М.С.Л." перебувають під антиросійськими санкціями. Третій же оператор - це компанія "УНЛ", яка формально належить велотренеру з Тернополя.

"На Зеньо лотерейну фірму записали після того, як в офісі УНЛ представники СБУ провели обшуки. Офіційна причина - шукали нелегальні обмінники. На обшук приїхав народний депутат, заступник голови фракції БПП - Олександр Третьяков. Він і його однопартієць Гліб Загорій (володіє також фармацевтичною компанією "Дарниця") за даними biz.cеnzor.nеt, в дійсності є реальними власниками "УНЛ", - наголошується в публікації.

При цьому, як зазначає ЕП, все йде до того, що саме компанія "УНЛ" може стати монополістом лотерейного ринку. Саме такий сценарій Мінфін прописав у нових ліцензійних умовах для лотерейних операторів - право працювати на ринку отримають тільки ті компанії, які не перебувають під санкціями.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3045000
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору