EN|RU|UK
 Політика України
  2852  49

 "Ми плануємо провести спецконфіскацію ще 3 млрд грн у першій половині цього року", - Луценко. ВIДЕО

Генеральний прокурор Юрій Луценко під час доповіді про хід спецконфіскації коштів Януковича на засіданні комітету ВР з питань національної безпеки та оборони заявив, що правоохоронні органи мають намір провести спецконфіскацію ще 3 млрд грн у першій половині 2018 року.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

...

Відео 112

"Ми плануємо провести спецконфіскацію ще 3 млрд грн - у першій половині цього року. Як, де і коли, я не розголошуватиму в інтересах слідства", - повідомив Луценко.

"Учора я звернувся до прем'єр-міністра і попросив взяти під особистий контроль діяльність виконавчої служби, яка має забезпечити цю спецконфіскацію", - наголосив він.

Він також зазначив, що це - не кінець спецконфіскації. Водночас генпрокурор наголосив на необхідності ухвалення окремого закону про спецконфіскацію. "Цей закон остаточно унеможливив би спекуляції захисників Януковича, тому я закликаю народних депутатів ухвалити цей закон", - заявив Луценко.

На сайті телеканалу вердикт суду наведено як українською, так і англійською мовами. Al Jazeera стверджує, що вирок розкриває схеми, за якими здійснювався грабіж держави при Вікторі Януковичі, і задається питанням, чому рішення суду було засекречено.

Крім того, телеканал зазначає з посиланням на юристів і борців із корупцією, що винесення такого вироку без участі компаній-нерезидентів у закритому режимі дає потужні аргументи цим компаніям домагатися повернення частини або всіх $ 1,5 млрд, що потрапили під спецконфіскацію. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044959
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору