EN|RU|UK
 Політика України
  885  28

 Держказначейство підтвердило зарахування у квітні 2017 року коштів у розмірі $1 млрд 117,3 млн, - Луценко про спецконфіскацію грошей Януковича

Генеральний прокурор Юрій Луценко під час доповіді про хід спецконфіскації коштів Януковича на засіданні комітету ВР з питань національної безпеки та оборони заявив, що має у своєму розпорядженні відповідь Держказначейства від 15 січня поточного року про зарахування на валютний рахунок у квітні 2017 року коштів у розмірі $1 млрд 117 млн 273,659 тис.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"У мене відповідь від Державного казначейства від 15.01 2018 року...  28-го квітня 2017 року на валютний рахунок, відкритий на ім'я казначейства АТ "Ощадбанк", зараховано кошти у розмірі 1 млрд 117 млн ​​273 тис. 659 доларів США з призначенням платежу "перерахування коштів" на виконання рішення Краматорського державного суду Донецької області", - сказав він.

Генпрокурор нагадав, що згідно з розпорядженням про освоєння цих коштів, найбільша частина пішла на потреби Міністерства оборони України. На потреби Державної прикордонної служби України було перераховано 700 млн грн, зокрема 300 млн грн витрачено на облаштування державного кордону.

Національна гвардія України отримала 900 млн грн, на які було придбано військову техніку. На потреби Національної поліції України виділено 1,4 млрд грн для посилення діяльності патрульної служби.

"Я також пишаюся, що місцеві територіальні громади отримали кошти, новими дорогами я теж пишаюся та іншими речами", - додав Луценко.

Як повідомлялося, 10 січня 2018 року Al Jazeera опублікувала 95-сторінковий текст вирокуКраматорського районного суду від 28 березня 2017 року, пізніше засекречений як такий, що містить державну таємницю.

На сайті телеканалу вердикт суду наведено як українською, так і англійською мовами. Al Jazeera стверджує, що вирок розкриває схеми, за якими здійснювався грабіж держави при Вікторі Януковичі, і задається питанням, чому рішення суду було засекречено.

Крім того, телеканал зазначає з посиланням на юристів і борців із корупцією, що винесення такого вироку без участі компаній-нерезидентів у закритому режимі дає потужні аргументи цим компаніям домагатися повернення частини або всіх $ 1,5 млрд, що потрапили під спецконфіскацію.  

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044947
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору