EN|RU|UK
 Політика України
  2168  27

 В Україні з'явиться Держслужба якості освіти, - рішення уряду

Стартує процес перетворення Державної інспекції навчальних закладів на абсолютно новий орган, який відповідатиме за дотримання якості освіти та освітніх стандартів - Державну службу якості освіти.

Про це передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

Відповідне рішення - про створення комісії з реорганізації ДІНЗ - сьогодні, 17 січня 2018 року, ухвалив Уряд України. 

"Щоб зареєструвати та запустити Державну службу якості освіти, нам спочатку потрібно ліквідувати ДІНЗ. Цим і займатиметься створена комісія, яка повністю  закінчить роботу інспекції за всіма напрямками. Зокрема, вона займатиметься переведенням працівників, закриттям всіх рахунків, передачею матеріальних цінностей тощо", – розповів Голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак, який також призначений очільником комісії з реорганізації.

Нагадуємо, що Уряд створив Державну службу якості освіти 6 грудня 2017 року. Нова структура засновується на базі Державної інспекції навчальних закладів. Вона матиме ширші повноваження, а також буде представлена на регіональному рівні через спеціальні відділення.

Серед повноважень Держслужби:

проводити інституційні аудити закладів освіти;

надавати рекомендації закладам освіти щодо організації та функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти;

акредитувати громадські фахові об’єднання та інші юридичні особи, що здійснюють незалежне оцінювання якості освіти та освітньої діяльності закладів освіти;

затверджувати нетипові освітні програми дошкільної та загальної середньої освіти;

проводити моніторинг якості освітньої діяльності та якості освіти. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044943
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору