EN|RU|UK
 Політика України
  10184  312

 Усе, що робить Росія в Україні, спрямоване на знищення української держави, - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що дії Росії в Україні мають під собою мету знищення української держави і повернення в свою сферу впливу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Усе, що сьогодні робить Росія в Україні, має одну-єдину мету: повернути нас в свою так звану "сферу впливу", знищити українську державу як таку", - сказав П.Порошенко під час зустрічі з главами дипломатичних представництв іноземних держав та акредитованих в Україні міжнародних організацій, у вівторок ввечері в Києві.

За його словами, найдієвішим запобіжником проти відродження імперських амбіцій Росії є демократична, успішна і незалежна Україна.

П.Порошенко також додав, що саме українська армія захищає мир, стабільність і демократію в Європі.

Окрім цього, президент України вважає очевидною необхідність в жорсткій відсічі тим, хто порушує норми міжнародного права.

"Спроби умиротворення агресора завжди, без будь-яких винятків, ведуть до зростання його апетитів і, як наслідок, нової агресії. Тому необхідність жорсткої, безкомпромісної відсічі тим, хто грубо порушує норми міжнародного права, сьогодні очевидна", - резюмував П.Порошенко.

Він зазначив, що цього року Київ працюватиме для якнайшвидшого повернення  українських заручників з окупованих Донбасу і Криму і політичних ув'язнених, які утримуються в російських в'язницях.

"Ми будемо продовжувати прокладати шлях для реінтеграції окупованих українських земель мирним, політико-дипломатичним шляхом", - підкреслив президент.

Він нагадав, що закон про відновлення державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областях, який за його ініціативою в ці дні розглядає Верховна Рада, є сигналом "і для Донбасу, і для Криму: ви є невід'ємною частиною України, і ми зробимо все можливе для того, щоб ви якомога швидше повернулися додому".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044765
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору