EN|RU|UK
 Політика України
  1206  7

 Нас готують як внутрішню опозицію старій міністерській системі, - керівник директорату Міненерговугілля Федотов

Новостворені директорати повинні стати віддаленими від політики потужними аналітичними центрами, які формуватимуть державну політику в інтересах країни, а не окремих політичних команд.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міненерговугілля.

Там нагадують, що то в рамках реформи у Міненерговугілля створено та обрано керівників трьох директоратів. Директорат стратегічногопланування та європейської інтеграції очолив Віталій Кушніров, Директорат викопних видів палива - Максим Федотов, та Директорат енергетичних ринків - Ольга Буславець.

Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав генеральний директор Директорату викопних видів палива Міненерговугілля Максим Федотов.

“Насамперед, вивчаю аналітику, яка напрацьована різноманітними аналітичними центрами, включно із підрозділами нашого Міністерства. Це цікаво, тому що починаєш бачити проблеми з різних боків і задумуватися над речами, які раніше не помічав або ж які здавалися банальними”, - зазначив Максим Федотов.

Найближчим часом Директорат викопних видів палива проведе зустрічі із експертним середовищем для залучення якомога більшої кількості фахівців для розробки державної політики у галузі викопних видів палива.

Також Федотов проходить тренінги для керівників директоратів міністерств. "По п'ятницях-суботах у нас проходять тренінги спеціально для керівників директоратів міністерств під егідою Євросоюзу. Це близько 20 осіб. Таке відчуття, що нас готують як внутрішню опозицію старій міністерській системі, своєрідні паралельні міністерства, які, на відміну від чинних, в результаті повинні стати потужними аналітичними центрами, бути аполітичними і формувати державну політику насамперед для країни, а не в інтересах владних команд. У цьому і полягає суть реформи", - підкреслив глава директорату.

Крім того, чиновник звернувся до читачів з проханням порадити йому літературу, фахівців, концепції, стратегії та інше, що допоможе в роботі.

Нас готують як внутрішню опозицію старій міністерській системі, - керівник директорату Міненерговугілля Федотов 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044743
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору