EN|RU|UK
 Політика України
  1374  17
Матеріали за темою:

 Реформи в секторі безпеки та оборони України все ще не набули незворотного характеру, - глава представництва НАТО Вінніков

Представник Альянсу зазначив, що перед тим, як перейти до стандартів НАТО, Україна повинна досягти уніфікованих українських стандартів для її органів у галузі безпеки та оборони.

Глава Представництва Організації Північноатлантичного договору (НАТО) в Україні, директор Офісу зв'язку НАТО в Україні Олександр Вінніков заявляє, що процес реформування сектору безпеки та оборони в Україні в контексті реалізації стандартів Альянсу все ще не став незворотним. Про це він сказав на круглому столі "Загроза безпеки України та інших країн "Східного партнерства". Чим можна відповісти", передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Україна поставила для себе дуже амбітну мету, яка полягає в тому, щоб втілити стандарти та принципи НАТО до 2020 року. Це дуже амбітна мета. Ми тут для того, щоб допомогти Україні на цьому шляху. Ми вважаємо, що реформи, коли з 2014 року були досягнуті значні результати в секторі безпеки та оборони, все ще не набули незворотного характеру. І більше уваги необхідно зосередити, щоб зробити ці реформи систематичними та всеосяжними", - зазначив Вінніков.

У зв'язку з цим дипломат сказав, що ключова реформа, яку Альянс допомагає Україні здійснити, полягає у втіленні цивільного контролю та демократичного нагляду над інститутами в галузі безпеки та оборони.

Також він звернув увагу на важливість покращення міжвідомчої співпраці між інститутами в секторі безпеки та оборони.

"Тому, перед тим, як перейти до стандартів НАТО, Україна повинна досягти уніфікованих українських стандартів для її органів у галузі безпеки та оборони", - зазначив Вінніков.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044658
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору