EN|RU|UK
 Політика України
  768  23

 Суспільне мовлення в Україні має бути незалежним, - Мінгареллі

Посол заявив, що всі засоби масової інформації в Україні мають бути максимально незалежними.

Глава Представництва Європейського Союзу в Україні Х'юг Мінгареллі зазначає, що суспільне мовлення в Україні має бути незалежним. Про це він сказав на круглому столі "Загроза безпеки України та інших країн "Східного партнерства". Чим можна відповісти", передає Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

"Зрозуміло, що посилення стійкості суспільства означає також зміцнення розвитку організацій громадянського суспільства", - заявив Мінгареллі.

Він сказав, що ЄС підтримує в Україні організації, які представляють громадянське суспільство, а також засоби масової інформації.

"Очевидно, що надзвичайно важливо для стійкості українського суспільства мати сильні неурядові організації, сильні об'єднання та професійні союзи, а також максимально незалежні засоби масової інформації", - сказав Мінгареллі.

"Ми маємо бути реалістичними. Ми знаємо, що ЗМІ перебувають у руках держави та потужних економічних сил у всіх країнах, не лише в цьому регіоні, але незмінно важливо робити все можливе, щоб мати незалежні засоби масової інформації, зокрема незалежного суспільного мовника", - заявив Мінгареллі.

Він додав, що ЄС докладає зусиль, щоб сприяти досягненню цих цілей в Україні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044632
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору