EN|RU|UK
 Політика України
  1951  93

 ЄС бачить два джерела загроз безпеці України: конфлікт з Росією і неефективне управління, - Мінгареллі

Україна стоїть перед обличчям російської агресії та внутрішніх викликів своїй безпеці, вважає глава представництва Європейського Союзу в Україні Х’юг Мінгареллі.

"У ЄС ми бачимо два джерела загроз безпеці України та її сусідів. Насамперед, очевидно, це конфлікт із Росією і другий напрям - це неефективне управління, слабкі інституції, відсутність верховенства права, які роблять Україну та інші країни регіону більш терпимими до внутрішніх і зовнішніх загроз", - сказав він, виступаючи на круглому столі "Загрози безпеці України та інших країн Східного партнерства: можливі відповіді" у вівторок у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Х.Мінгареллі зазначив, що військовий конфлікт уже призвів до загибелі понад 10 тис. людей, до вимушеного переміщення 1,6 млн осіб, понад 1 млн біженців у сусідніх країнах.

Крім того, посол відзначив економічні виклики, з якими стикається Україна. "Цілком зрозуміло, що з окупацією частин Донецької та Луганської областей українська економіка ослабла. Зокрема, в індустріальному виробництві", - додав дипломат.

Х.Мінгареллі також відзначив роль економічної блокади окупованих територій у складній економічній ситуації в Україні.

Водночас глава представництва ЄС наголосив на важливості проведення реформ в Україні.

"Угода про асоціацію включить економіку України в єдиний ринок ЄС, це також шлях до зміцнення опірності України до будь-якого виду внутрішніх і зовнішніх викликів", - резюмував посол.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044605
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору