EN|RU|UK
 Політика України
  1657  49

 Рада сьогодні розгляне законопроекти про деокупацію Донбасу, використання земель оборони і статус зниклих безвісти

Верховна Рада у вівторок розгляне в другому читанні президентський законопроект №7163 "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях".

Крім того, в першому читанні планується розглянути законопроект №5435 про правовий статус осіб, зниклих безвісти, йдеться в порядку денному Ради, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінофрм.

Одразу після розгляду законопроекту про деокупацію Донбасу заплановано включення до порядку денного сесії 5 альтернативних законопроектів, зокрема президентський №7440 "Про Вищий антикорупційний суд". Окрім того, депутати розглядатимуть включення до порядку денного законопроекту №7428 "Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2018 році для участі у багатонаціональних навчаннях".

Далі депутати розглянуть декілька законопроектів у другому читанні, зокрема "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення та деяких інших законів України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави" та "Про використання земель оборони" щодо підвищення ефективності використання виділених земельних ділянок".

 Законопроект №5435 авторства першого заступника голови ВР Ірини Геращенко і депутатів, які входять у "мінську платформу", визначає правовий статус зниклих безвісти, імплементує міжнародні договори з міжнародного гуманітарного права щодо захисту цих осіб і їхніх родичів, а також вводить у національну площину визначення "особа, яка зникла безвісти". Проектом пропонується визначити процедуру розшуку осіб, зниклих безвісти, - від подання заяви про розшук і до його припинення.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044566
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору