EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1823  14

 Пришкільні мовні табори з іноземними викладачами організовують влітку в Україні

15 січня 2018 року розпочалася реєстрація шкіл для участі в проекті пришкільних мовних таборів GoCamp, які влітку 2018 року працюватимуть у населених пунктах по всій Україні.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал, школи можуть зареєструватися до 15 лютого.

Для цього потрібно заповнити анкету на сайті ініціативи і подати мотиваційну роботу. "Школа обирається тільки за двома критеріями: мотивація, яку заклад продемонструє в креативному завданні, і якість заповненої анкети. Оцінка анкет буде здійснюватися до 1 березня 2018 року команда ініціативи GoGlobal", - йдеться в повідомленні.

850 шкіл-учасників проекту, які пройдуть відбір, отримають безкоштовні тренінги для вчителів та методичні матеріали для проведення табору. Залежно від кількості волонтерів, які приїдуть в Україну навчати школярів, буде визначено кількість закладів, на базі яких будуть діяти табори з участю волонтерів.

У повідомленні зазначається, що в 2017 році 888 шкіл зі всієї України заповнили анкети на участь у програмі GoCamp. Іноземні волонтери вирушили в 350 з них.

GoCamp - це інноваційний формат табору з поглибленим вивченням іноземних мов. Протягом трьох тижнів діти зможуть взяти участь у реалізації проектів і завдань у рамках чотирьох напрямків: STEAM (наука, технологія, інженерія, мистецтво і математика), громадянська освіта, профорієнтація, спорт і здоров'я.

Табори GoCamp ініціювали GoGlobal спільно з Міністерством освіти і науки в Україні. Підтримали проект Адміністрація Президента України, Посольство Сполучених Штатів Америки, Волонтери ООН та кілька інших партнерів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044548
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору