EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  27872  105

 "Це не покірні росіяни середньої смуги РФ, які звикли ходити під батогом", - біженець із Росії про можливе повстання на Дону і Кубані. ВIДЕО

Міжетнічна ситуація на Кубані і Дону напружена через цілеспрямовану політику російської влади з витіснення місцевого населення з органів управління влади вихідцями з Кавказу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Громадське радіо, про це заявив біженець із Росії, який називає себе донським козаком, Сергій Білоцерківець.

"Влада Росії активно співпрацює з вірменською владою і завозила, так званих біженців, яким, відповідно до директив, створювали всі умови для того, щоб вони домінували над корінним населенням Дону і Кубані. Деякі козаки, які не були рядженими, чинили цьому опір і намагалися не допустити осіб кавказької національності в поліцію-міліцію та інші виконавчі органи", - заявив Білоцерківець і додав, що один із таких козаків відбуває термін за сфабрикованість звинуваченням.

Білоцерківець впевнений, що така ситуація здатна спровокувати повстання в цих російських регіонах.

"Народ пасіонарний, гарячий - Кавказ, близькість впливає на характери. Люди, присунуті до стінки, чинитимуть опір - така властивість людей там. Це не покірні росіяни середньої смуги, які історично ходили під батогами і звикли терпіти. Тут суто генетично в головах людей може прокидатися якась воля до опору", - сказав він.

...

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044331
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору