EN|RU|UK
 Політика України
  1242  37
Матеріали за темою:

 "Зараз держава може запропонувати судді тільки умовний захист. Жоден злочин щодо суддів не розкрито", - заступник голови ВС Львов

На сьогодні жоден злочин щодо суддів не розкрито, а винні не покарані.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів Богдан Львов, який є заступником голови Верховного Суду і керівником Касаційного господарського суду при ВС.

Він зазначив, що зараз суддям запропонована досить висока заробітна плата, яка дозволяє уникати певних спокус.

На питання щодо нарікань, що, мовляв, занадто дорого судді будуть обходитися країні, Львов відповів: "Якщо ці заробітні плати разом із контролем дозволять уникнути корупційних проявів хоча б у Верховному Суді, це вже буде вигідно для країни. Все ж таки, як не вирішувати будь-яке питання (через вулицю чи ще якимось чином), але єдиний цивілізований спосіб – це суд".

"Однак тут є ще один важливий момент: зараз держава може запропонувати судді лише умовний захист. Бо жоден злочин щодо суддів нерозкритий, а винні не покарані. Я говорю про вбивства, пограбування та розбійні напади - це все ризики. Держава має їх певною мірою компенсувати. Людина за символічні гроші може певний час працювати на такій ризикованій роботі, зокрема, через амбіції. Але так завжди не буде", - підкреслив Львов.

Повний текст інтерв'ю читайте ТУТ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044325
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору