EN|RU|UK
 За кордоном
  2818  45

 У Слідкомі РФ запропонували запровадити позасудове блокування сайтів: "Подібна практика існує у Китайській Народній Республіці"

Глава Слідчого комітету Олександр Бастрикін запропонував запровадити в Росії процес позасудового блокування екстремістських сайтів.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Российскую газету".

"Подібна практика припинення поширення протиправної інформації існує в Китайській Народній Республіці. Наприклад, Міністерство промисловості й інформатизації Китаю в 2016 році ввело заборону на роботу електронних ЗМІ, які повністю або частково належать іноземним резидентам. Тепер такі ЗМІ більше не зможуть поширювати інформацію через Інтернет, а в кращому випадку - тільки за допомогою друкованих видань. Китайські ж ЗМІ співпрацюватимуть із іноземними онлайн-ЗМІ лише за наявності дозволу цього міністерства. До речі, там у керівництві національних ЗМІ зможуть працювати лише громадяни Китаю, а сервери онлайн-ЗМІ можуть перебувати лише в КНР. Вважаю, що в розумній мірі цей досвід цілком міг би бути взятий на озброєння і в Росії", - розповів глава Слідкому РФ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044300
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору