EN|RU|UK
 Політика України
  12145  229

 Згідно з договором про дружбу з РФ, Крим - це територія України, а війна на Донбасі - російська агресія. І цей договір є чинним, - Марчук

Згідно з договором про дружбу між Росією й Україною, війна на Донбасі є російською агресією.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це на своїй сторінці у Facebook написав представник України в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі Євген Марчук.

Таким чином він прокоментував сьогоднішню заяву першого заступника голови комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками Костянтина Затуліна ("Єдина Росія"), який запропонував денонсувати Договір про дружбу, співпрацю та партнерство між Росією й Україною в тій частині, де країни визнають територіальні межі одна одної.

"Договір 1997 року, який Росія грубо і цинічно порушила, і досі вважається чинним. Чому Україна не порушувала питання про його денонсацію - це окрема тема. Гостра тема і, справді, неоднозначна. Не дивлячись на це, мав би бути хоч якийсь офіційний коментар, хоча б із боку МЗС. Бо прямої і однозначної відповіді на це питання для, як кажуть, "простих" людей немає", - написав він.

Раніше представник України в підгрупі з безпеки Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі нагадав про події 18 квітня 1995 року, коли президент Росії Борис Єльцин прийняв рішення "зняти" існуючі спірні питання в тексті українсько-російського договору про дружбу і співпрацю і дав розпорядження про те, що парафований текст договору залишається чинним.

Тоді в парафованому тексті договору збереглося формулювання пункту про межі, які запропоновані українською стороною. У формулюванні йдеться, що "сторони поважають існуючі кордони одна одної і підтверджують їхню недоторканність".

Згідно з договором про дружбу з РФ, Крим - це територія України, а війна на Донбасі - російська агресія. І цей договір є чинним, - Марчук 01
Згідно з договором про дружбу з РФ, Крим - це територія України, а війна на Донбасі - російська агресія. І цей договір є чинним, - Марчук 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044294
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору