EN|RU|UK
 Суспільство
  6420  31

 Воїнів 92-ї окремої механізованої бригади навчають основам бойової армійської системи, - Міноборони. ФОТО

Бойова армійська система (БАРС) розрахована на тренування великої кількості непідготовлених бійців у короткі терміни і охоплює десятки прийомів, які можуть бути застосовані для захисту і нападу.

Про це пише Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Основам бойової армійської системи (БАРС) почали навчати військовослужбовців 92-ї окремої механізованої бригади оперативного командування "Схід", що на Харківщині.

Для підготовки бійців до бригади прибули декілька військових інструкторів, які мають відповідний фаховий рівень підготовки. Протягом встановленого терміну вони проведуть теоретичні та практичні заняття за чотирма напрямками: тактико-спеціальною, гірською, домедичною та рукопашною підготовками.

"Це комплексна система навчання, яка дозволить суттєво підвищити рівень та ефективність вишколу, а також покращити морально-психологічний стан особового складу на полі бою, - розповів один із військових інструкторів капітан Сергій Чут. - Заняття спрямовані на практичну складову та відбуватимуться майже щоденно протягом усього дня. Це дасть можливість у стислі терміни закріпити теорію та відпрацювати практику".

Слід зазначити, що система БАРС розрахована на тренування великої кількості непідготовлених бійців у короткі терміни. Як правило, вона охоплює кілька десятків доступних у вивченні бойових прийомів, які можуть бути застосовані в різних ситуацій як для захисту, так і для нападу на супротивника.

Воїнів 92-ї окремої механізованої бригади навчають основам бойової армійської системи, - Міноборони 01Воїнів 92-ї окремої механізованої бригади навчають основам бойової армійської системи, - Міноборони 02

Воїнів 92-ї окремої механізованої бригади навчають основам бойової армійської системи, - Міноборони 03
Воїнів 92-ї окремої механізованої бригади навчають основам бойової армійської системи, - Міноборони 04

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044206
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору