EN|RU|UK
 Політика України
  2764  154

 Порошенко підписав указ про захист прав дітей-сиріт

Президент Петро Порошенко підписав Указ "Про першочергові заходи щодо захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа".

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента, інформує Цензор.НЕТ

Закон спрямований на захист особистих прав і майнових інтересів дітей-сиріт, дітей, позбавлених ​​батьківського піклування. Крім того, документ вводить грошову компенсацію таким дітям для отримання житла та відповідні субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на виплату цих компенсацій.

Кабінету міністрів доручено передбачати у держбюджеті витрати для будівництва малих групових будинків, будинків підтримуваного проживання, житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла. Також уряд повинен зайнятися питаннями проектів і вимог для будівництва, підвищення розміру соціальної допомоги дітям.

Обласним та Київській міській державним адміністраціям, зокрема доручено вживати заходи щодо своєчасного виявлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, надання їм відповідного статусу, влаштування до сімейних форм виховання, створення з цією метою патронатних сімей та поширення практики наставництва.

Крім цього, документ впроваджує програми підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації та сертифікації діяльності співробітників служб у справах дітей.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044162
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору