EN|RU|UK
 Здоров'я
  2119  4

 Опублікований закон, який підпорядковує Держспецслужбу транспорту Міноборони

У парламентському виданні "Голос України" опублікували закон "Про внесення змін до Закону України" Про Державну спеціальну службу транспорту" про статус Державної спеціальної служби транспорту", який перепідпорядковує Державну спецслужбу транспорту Міністерству оборони України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "112 Україна".

Тепер Держспецслужба транспорту буде включена в систему Міністерства оборони України з уточненням організаційних основ її функціонування в мирний час і особливий період.

Передбачається, що переподпррядкування дозволить  ефективніше використовувати бюджетні гроші, передбачені на забезпечення обороноздатності держави.

Згідно з текстом документа, закон дозволяє збільшити чисельність співробітників служби в разі потреби. Наразі  у штаті є 5 тис. осіб, з низ - 4 тис. 600 військовослужбовців.

В особливий період чисельність Держспецслужби транспорту збільшується на кількість особового складу, покликаного на військову службу за указом про мобілізацію. Набір військовослужбовців відбувається на добровільній основі за контрактом та кадровим складом, а також за призовом.

Закон набуде чинності завтра, 14 січня 2018 року.

Документ покликаний виконати рішення РНБО від 13 вересня 2017 року, введене в дію указом президента №278 / 2017. Це рішення передбачає функціонування з 1 січня 2018 року Державною спеціальної служби транспорту в системі Міністерства оборони України.

У Верховній Раді документ був ухвалений  5 грудня 2017 року. Таке рішення підтримали 232 народних депутати. А 11 січня 2018 року президент України Петро Порошенко підписав закон.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044156
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору