EN|RU|UK
 Політика України
  14317  269

 "Я вчинив так, як прийнято в цивілізованих країнах", - Яценюк про продаж "Еспресо"

Лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк, коментуючи продаж частки власності телеканалу "Еспресо", зазначив, що вчинив так, як прийнято в цивілізованих і демократичних країнах.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Я вчинив так, як прийнято у цивілізованих і демократичних країнах. Моїм опонентам не подобається прозорість, публічність і обов’язок чесно платити податки? Тоді не вдягайте ряси святих і костюми нових політиків", - так прокоментував лідер партії "Народний фронт" у своєму Facebook продаж частки власності телеканалу "Еспресо".

Він зазначив, що за останні кілька років проти нього було сфабриковано "десятки брехливих і дискредитаційних кампаній: "куплені в США 24 вілли", "святкування міфічного мільярда доларів", "наявність активів у всіх країнах світу", "участь у війні в Чечні й Придністров’ї" та цілий шквал інших нісенітниць та відвертої брехні".

"Метою всіх цих вигадок та міфів було і є одне – знищення мене як політика, який робив те, що необхідно для України: курс в Європу і НАТО, відмова від російського газу, фінансування армії, відвернення банкрутства України, введення санкцій проти Росії, стабілізація економіки і проведення проукраїнської політики. Я завжди робив і далі робитиму те, що вважаю правильним для збереження української державності та захисту громадян України", - підкреслив Арсеній Яценюк.

Лідер "Народного фронту" нагадав, що нещодавно продав свою частку власності в телеканалі "Еспресо": "Відкрито розповів, що є одним із його власників, розповів, кому і за яку суму продав свою частку. Продав, бо вважаю, що політик - не найкращий власник ЗМІ. Продав американській компанії і сплачу мільйонні податки в український бюджет".

Він підкреслив, що повідомив про це українське суспільство без жодних юридичних зобов’язань це робити. "Проте вкотре різні недолугі корумповані політикани продовжують брехати. Вони точно вчинили б по-іншому. Бо робили так раніше: продали б канал через офшори чи сліпі трасти без сплати податків на користь громадян України чи купили б активи на позичені невідомо в кого гроші. Моїм опонентам не подобається прозорість, публічність і обов’язок чесно платити податки? Тоді не вдягайте ряси святих і костюми нових політиків", - написав він.

"Я вчинив так, як прийнято в цивілізованих і демократичних країнах. Бо вважаю, що так правильно і так повинен робити кожен, хто бажає Україні європейського майбутнього", - підкреслив Арсеній Яценюк.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044124
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору