EN|RU|UK
 Суспільство
  4546  108

 Редакції телеканалу і сайту "Еспресо" заявляють про кампанію політичного тиску

Редакція телеканалу і сайту "Еспресо" вбачають ознаки політичного тиску в зверненні депутата Верховної Ради від БПП Сергія Лещенка до НАБУ з вимогою провести розслідування проти телеканалу.

Про це йдеться в заяві редакції.

"Нас непокоїть ця спроба члена парламенту від правлячої партії Сергія Лещенка використати таку силову структуру як НАБУ у власних політичних цілях. Ми вважаємо неприйнятним провокувати тиск на незалежне медіа заради власної політичної реклами.

Крім того, скоординовану з заявами депутата Лещенка появу публікацій на декількох інтернет-ресурсах щодо зміни власників телеканалу "Еспресо" вважаємо політичною кампанією, спрямованою на знищення телеканалу. Спроби спекуляцій навколо однієї з найбільш прозорих змін власників на медіаринку, на нашу думку, мають замовний і недоброчесний характер.

Принагідно зазначимо, що від моменту створення і до сьогодні телеканал і сайт "Еспресо" залишаються одними з найбільш незалежних редакційних колективів в країні. Попередні власники уникали втручань в роботу реакції. Наприклад, Арсеній Яценюк за весь час жодного разу не з’явився ні в приміщенні редакції, ні в студії телеканалу. У нас є підстави вважати, що і новий власник буде з повагою ставитися до принципу незалежності редакційної політики.

Також впевнені, що прозорість власності медіа і достовірні відомості щодо власників мають самоочевидну цінність для становлення медіаринку. На жаль, деякі політики та активісти вбачають для себе більш вигідним цькувати саме ті медіа, що мають прозору власність. Натомість, вони радо підтримують медіа, які приховують власників або й навіть мають сумнівні джерела фінансування. З нашої точки зору, така неперебірливість у зв’язках призводить до засмічення українського медіа простору як інформаційними фейками, так і фейковими політиками", - йдеться в повідомленні, підписаному Ольгою Лень, головним редактором сайту "Еспресо", і Світланою Самойленко, в.о. головного редактора Еспресо-ТБ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044070
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору