EN|RU|UK
 Суспільство
  682  5
Матеріали за темою:

 За п'ять років ВККС рекомендувала звільнити 528 суддів. Інфографіка

Всього ВККС було направлено 528 рекомендацій про звільнення суддів з посади.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Судово-юридичну газету", про це повідомили у ВККС.

У відповідь на звернення, що надходять до Комісії за кількістю суддів, притягнутих до дисциплінарної відповідальності та щодо яких направлено рекомендації про звільнення їх з посади, прес-служба повідомляє, що протягом 5 років Комісія ухвалила такі рішення щодо 528 суддів.

"До 2015 року зазначені рішення ухвалювалися попереднім складом Комісії. Рекомендації про звільнення суддів за цей період були направлені щодо 31 судді", - інформує прес-служба.

За пять років ВККС рекомендувала звільнити 528 суддів 01

Кількість суддів, щодо яких Комісією направлено рекомендації про звільнення протягом 2015-2017 рр., становить  497 осіб.

Зі списком суддів, щодо яких Комісією протягом 2012 року ухвалено рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади, можна ознайомитися за цим посиланням.

Зі списком тих, кого рекомендували звільнити протягом 2013 року, можна ознайомитися тут.

Зі списком суддів, щодо яких Комісією протягом 2014 року ухвалено рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади, можна ознайомитися за цим посиланням.

Зі списком суддів, щодо яких Комісією протягом 2015 року ухвалено рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади, можна ознайомитися, перейшовши за посиланням.

Зі списком суддів, щодо яких Комісією протягом 2016 року ухвалено рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади, можна ознайомитися за цим посиланням.

І зі списком суддів, щодо яких Комісією протягом 2017 року ухвалено рішення про направлення рекомендації про звільнення з посади, можна ознайомитися тут.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3044026
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору