EN|RU|UK
 Політика України
  4042  16

 Заява глави німецького МЗС про зняття санкцій з Росії не витримує ніякої критики, - Данило Лубківський

Суперечлива заява міністра закордонних справ Німеччини Зігмара Габріеля, на жаль, не витримує критики.

Про це сказав у четвер, 11 січня, в ефірі каналу  "Espreso.tv" Данило Лубківський, заступник Міністра закордонних справ України і дипломатичний радник Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка в 2014-2016 роках, коментуючи слова глави німецького МЗС про можливість поступового зняття санкцій проти Росії в разі довгострокового перемир'я в Донбасі.

Ми мусимо продовжувати довгострокове стримування російського агресора", - наголосив він.

"Що означає поступове скасування санкцій за умов довготривалого перемир’я? Наскільки довготривалого? Йдеться про тиждень, місяць, рік чи три роки? Що означає поетапне скасування санкцій? - запитує український дипломат: Чи агресивна політика Росії змінилася? Ні. Чи агресор раптово поміняв свої плани? Ні. Чи відповідають такі жести довгостроковим стратегічним інтересам не лише Німеччини, а й Європейського Союзу? Також ні".

Він також зазначив, що хотів би сприймати таку заяву як певний спосіб продемонструвати Росії перспективу відмови від агресивних планів, але його продуктивність – сумнівна.

"Я не вірю в те, що Росія змінить у реальності свої агресивні плани щодо України, Європейського Союзу, західних сусідів... (Переговорна) тактика не має заперечувати суті. Ми мусимо всі готуватися і продовжувати довгострокове стримування російського агресора, який становить загрозу не лише для сусідів, але й для світового устрою".

За словами Данила Лубківського, увесь світ зацікавлений у тому, щоб Росія стала нормальною державою. Втім, підкреслив він, неможливо вести примирливу бесіду "з агресором, який не має на меті здорових відносин, а має на меті агресію, має на меті корупцію, має на меті маніпуляцію, має на меті втручання в вибори та послаблення європейських інститутів".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043839
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору