EN|RU|UK
 Політика України
  9013  50

 Вдалося зупинити повернення делегації РФ у ПАРЄ, - Кулеба

Україні та її партнерам вдалося зупинити повернення делегації Росії в ПАРЄ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба на своїй сторінці в Twitter.

"Росія залишається вдома. У 2018 ПАРЄ працюватиме без неї. Україна мобілізувала партнерів, і вдалося зупинити найпотужнішу спробу вбити інституційний авторитет РЄ заради росіян", - написав він.

Вдалося зупинити повернення делегації РФ у ПАРЄ, - Кулеба 01

"Результат ми даємо, хоча цього разу це було безпрецедентно складно… Ми цього разу не просто захистили інтерес України. Ми захистили і Раду Європи від спроб зруйнувати її інституційний авторитет заради Росії", - додав дипломат на своїй сторінці у Facebook.

Вдалося зупинити повернення делегації РФ у ПАРЄ, - Кулеба 02

Нагадаємо, російську делегацію в ПАРЄ у квітні 2014 року було позбавлено головних повноважень через агресію проти України. У 2015 році ПАРЄ двічі розглядала питання про відновлення прав делегації РФ, але тоді санкції залишилися чинними: Росію було позбавлено можливості голосувати в ПАРЄ до кінця року, а також усунено від участі в роботі керівних органів асамблеї та її місій зі спостереження за виборами на просторі ради Європи. У 2016-2017 роках Росія не направляла заявку на підтвердження своїх повноважень.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043743
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору