EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  920  38

 Щороку у світі вмирають 12,6 млн людей через забруднення довкілля, - ВООЗ

Фахівці Програми ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) та Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) спільно боротимуться з негативними наслідками екологічних проблем для здоров'я населення планети.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, відповідну угоду підписали в Найробі глава ЮНЕП Ерік Солхейм і Гендиректор ВООЗ доктор Тедрос.

У ВООЗ повідомляють, що 12,6 млн людей помирають щороку через причини, пов'язані із забрудненням навколишнього середовища. Сторони домовилися поліпшити координацію заходів з контролю за хімічними відходами, якістю води та продуктів харчування. У планах також спільна участь у кампанії зі зниження рівня забруднення повітря, що негативно впливає як на клімат, так і на здоров'я населення.

ЮНЕП і ВООЗ і раніше брали участь у спільних проектах, однак підписана в середу формальна угода - наймасштабніша за останні 15 років - дозволить зміцнити цю співпрацю.

"Назріла нагальна потреба об'єднати зусилля, спрямовані на протистояння серйозним загрозам навколишньому середовищу та клімату - основам існування нашої планети, - підкреслив Ерік Солхейм. - Наша угода є визнанням цієї похмурої реальності".

За словами доктора Тедроса, "здоров'я людей безпосередньо пов'язано з навколишнім середовищем". "[Забруднені] повітря і вода, а також шкідливий вплив хімічних речовин щорічно призводять до смерті 12,6 млн людей. Це не може й не повинно тривати".

Угода між ВООЗ та ЮНЕП відображає роботу з реалізації заходів у рамках Декларації з охорони здоров'я, навколишнього середовища та зміни клімату, яку прийняли учасники 22-ї сесії Конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Вона відбулася в Марракеші в 2016 році.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043733
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору