EN|RU|UK
 Суспільство
  4344  6
Матеріали за темою:

 Програму складання кваліфікаційного іспиту на адвоката буде змінено

Рішенням від 15 грудня 2017 року № 279 Ради адвокатів України створено Робочу групу з оновлення Програми складання кваліфікаційного іспиту, затвердженої рішенням Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 № 68, з метою приведення її у відповідність до змін у чинному законодавстві України.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє  "Судебно-юридическая газета".

Кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури регіонів у термін до 20 січня 2018 підготують і подадуть до Секретаріату Вищої дисциплінарної комісії адвокатури пропозиції для оновлення та вдосконалення Програми складання кваліфікаційного іспиту.

Робоча група систематизує пропозиції, підготує узгоджений проект змін до Програми складання кваліфікаційного іспиту і подасть на розгляд Ради адвокатів України для її затвердження.

Згідно з рішенням від 15 грудня 2017 року № 280 Ради адвокатів України встановлено, що до затвердження Програми складання кваліфікаційного іспиту в новій редакції, КДКА регіонів проводити кваліфікаційні іспити відповідно до Програми складання кваліфікаційного іспиту в редакції рішення Ради адвокатів України від 26 лютого 2016 № 68, із застосуванням змін у чинному законодавстві України станом на день складання іспиту.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043718
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору