EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  1857  17

 МОЗ створило держпідприємство для управління системою eHealth

Наказом Міністерства охорони здоров'я №1597 створено Державне підприємство "Електронне здоров'я", яке повинно стати адміністратором електронної системи охорони здоров'я в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МОЗ.

Створення держпідприємства, уточнюють у відомстві, є необхідним кроком для подальшої розробки та впровадження повноцінної електронної системи охорони здоров'я в Україні.

МОЗ створило держпідприємство для управління системою eHealth 01

МОЗ створило держпідприємство для управління системою eHealth 02

Передача eHealth державі дає можливість прискорити процедуру міграції даних на українські сервери. "Крім того, передбачається, що в подальшому електронна система буде зберігати особисті медичні дані пацієнтів, отже гостро постає питання захисту цих даних. Саме тому наступним важливим кроком після міграції стане отримання сертифіката про відповідність комплексної системи захисту інформації (КСЗІ) в інформаційно-телекомунікаційній системі вимогам нормативних документів з технічного захисту інформації", - йдеться в повідомленні Міністерства охорони здоров'я. 

ДП "Електронне здоров'я" зареєстроване 3 січня 2018 року. Виконання обов’язків директора покладено на Ганчука Григорія Володимировича. Основним завданням ДП "Електронне здоров'я" має стати технологічне забезпечення створення та супроводження програмного забезпечення ведення електронних баз даних, надання відповідного доступу фізичним та юридичним особам до таких баз даних та інформаційних систем, забезпечення збереження та захисту даних, що містяться в автоматизованих системах та базах даних та інше.  

Нагадаємо, електронна система охорони здоров'я eHealth запрацювала в тестовому режимі в вересні 2017 року. Лікарі первинної ланки могли реєструватися в системі і реєструвати декларації своїх пацієнтів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043692
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору