EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  2283  22

 Наглядова рада Приватбанку призначила чеха Крумханзла головою правління банку

Наглядова рада ПриватБанку 10 січня 2018 року призначила Петра Крумханзла на посаду голови правління, і подала документи в Національний банк України на його твердження.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі банку.

У повідомленні зазначається: "Петр Крумханзл народився в 1966 році і закінчив Карлів університет у Празі зі ступенем кандидата наук з математики в 1990 році. На вищих керівних посадах у провідних банках Європейського союзу він проявив себе вимогливим і прагматичним лідером, зосереджених на вдосконаленні процесів і організації надійної системи внутрішнього контролю. Він також довів свою ефективність в умовах українського банківського ринку періоду кризи 2008 року. На посаді члена правління з операційних питань у "Райффайзен Банку Аваль" Петр Крумханзл досяг істотного зменшення витрат за рахунок реструктуризації мережі відділень і впровадження нових бізнес-моделей, а також адаптував банк до несприятливих ринкових умов.

Також цінним стане його досвід на посаді члена правління з операційних питань у створеній урядом Австрії компанії з управління проблемними активами Heta Asset Resolution, де він відповідав за виділення непрацюючих активів у так званий "поганий банк", а також за визначення корпоративної стратегії, забезпечення належної інфраструктури та юридичну підтримку. Його останній досвід роботи був пов'язаний з динамічним ринком Китаю, де Петр на посаді члена правління з операційних питань Home Credit, керував усіма операціями банку, в складі якого працювало понад 85 000 співробітників.

Одна із сильних сторін пана Крумханзла - це його чіткий стиль управління, спрямований на досягнення взаєморозуміння на шляху до виконання корпоративних завдань і цілей. Крім того, він має репутацію  вартої довіри і надійної людини, відкритої і прямої в спілкуванні, здатної діяти раціонально в будь-якій критичній ситуації.

"В процесі оцінки кандидатів на посади в правлінні ПриватБанку, ми перш за все керувалися такими критеріями, як високий професіоналізм, досвід роботи в провідних банках ЄС, орієнтованість на результат, ґрунтовний досвід операційного управління та впровадження інструментів контролю", - говорить Енгін Акчакоча, голова Наглядової ради банку. - Петр відповідає всім цим основним вимогам, і він вже довів на практиці свою здатність ефективно реорганізувати слабкі сторони банків. Зосередженість на трансформаціях з метою вдосконалення операційної ефективності є його незаперечною перевагою. Особисто на мене він справив враження натхненної і високомотивованої людини. Крім того, він буде зосереджений більше на операційному управлінні банком, ніж на саморекламі. Також, Петр вільно володіє англійською та російською мовами, що в значній мірі сприятиме ефективній взаємодії з іншими членами посиленої команди ПриватБанку".

У липні 2017 року Наглядова рада ПриватБанку обрала міжнародну рекрутингову компанію Amrop Executive Search Ukraine для пошуку кандидатів на посади голови правління ПриватБанку і його заступника з фінансових питань".

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043679
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору