EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  5818  40

 Старт кампанії з вибору лікаря первинної допомоги почнеться з квітня 2018 року, - МОЗ

Старт кампанії з вибору лікаря первинної медичної допомоги почнеться з квітня 2018 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я.

"Старт кампанії з вибору лікаря первинної допомоги почнеться з квітня 2018 року. До цього часу підписання Декларацій про вибір лікаря відбуватиметься в пілотному режимі.

"Це зроблено для того, щоб у лікарів був час навчитися користуватися функціоналом медичної інформаційної системи, а також для тестування центрального компонента електронного охорони здоров'я.

Також повідомляється, що в січні буде оголошено конкурс на посаду голови Служби, а до липня буде створена і почне роботу НСЗУ (Національна служба здоров'я України).

"Тільки медичні установи в статусі комунальних некомерційних підприємств зможуть укласти договори з Національною службою здоров'я України та отримувати пряме фінансування за надані послуги з державного бюджету", - повідомили в Міністерстві охорони здоров'я.

Зазначається, що комунальні заклади первинної допомоги повинні також забезпечити комп'ютеризацію, вибрати медичну інформаційну систему, підключитися до електронної системи охорони здоров'я, отримати електронні цифрові підписи для установи і лікарів, привести матеріально-технічне забезпечення установи у відповідність до табелю технічного обладнання, забезпечити надання первинної медичної допомоги у вихідні, свята і для заміни основного лікаря у відпустці, на лікарняному або у разі підвищення кваліфікації, а також укласти договір із НСЗУ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043327
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору