EN|RU|UK
 Політика України
  2311  11

 "Кордони ми забезпечимо обладнанням, яке аналізуватиме вантажі в автоматичному режимі", - Саєнко

Викликами для уряду в 2018 році стануть продовження реформи системи охорони здоров'я, реформи освіти, серед іншого, поліпшення соціального забезпечення вчителів, а також продовження реформування митниці.

Про це заявив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко передає Цензор.НЕТ із посиланням на Урядовий портал.

"Багато зроблено, але це не привід знижувати темп. Викликами для Уряду у 2018 році будуть продовження запровадження реформи системи охорони здоров'я, де ми вже прийняли великий пакет нормативно-правових актів, а також реформа освіти, в рамках якої Прем'єр-міністр ініціював сучасне оснащення молодших класів школи, щоб діти отримували кращі можливості навчатись. Крім того, ми запропонували реформу професійно-технічної освіти, а також соціального забезпечення вчителів, включно з підвищенням соціальних стандартів", - сказав Міністр.

Він зазначив, що також Уряд продовжить реформу митниці. "Ми хочемо укомплектувати наші кордони обладнанням, яке буде аналізувати вантажі в автоматичному режимі. Це масштабна ініціатива у боротьбі з контрабандою", - підкреслив Олександр Саєнко.

Він наголосив, що одним із його завдань та завдань Офісу реформ КМУ, який він очолює, є супровід ініціатив Прем'єр-міністра в рамках ключових реформ.

Він зауважив, що у 2017 році Прем'єр-міністр ініціював цілу низку ключових реформ та ініціатив - реформу системи охорони здоров'я та програму "Доступні ліки", освіти, енергоефективності, в рамках якої було створено відповідний фонд, пенсійну реформу і підвищення мінімальної зарплати, податкову реформу, включно з електронним поверненням НДС, покращення бізнес-клімату, будівництво доріг, продовження реформи децентралізації.

Він наголосив, що Прем'єр-міністр приділяє велике значення формуванню ефективного діалогу з Верховною Радою, оскільки взаєморозуміння з законодавчим органом у ключових питаннях є умовою прийняття реформаторських законів. 

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043258
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору