EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  71115  1067

 Я дуже каюся, що приїхав з Америки до України, - народний художник України Іван Марчук. ВIДЕО

Сьогодні Україна - найгірша країна в Європі для життя.

Про це в інтерв'ю Громадському радіо заявив знаменитий український художник Іван Марчук, зазначивши, що пошкодував про те, що свого часу повернувся зі США до України, передає Цензор.НЕТ.

"Україна - така країна, яку взагалі ніхто не знає. І Україна як держава, що не існує, можна сказати, не здійснилася, вона нічогісінько не робить, щоб світ її знав. Є стандарти - Шевченко і Кличко. А мистецтво, культура - це обличчя держави. Якщо когось спитати, а що ви знаєте про Італію? Італія - це Мікеланджело, Рафаель, Леонардо да Вінчі. Проте Україна народжує найбільші таланти на квадратний метр у світі, але вона їх не поливає, вони їй не потрібні. А якщо дається талант, ти маєш його повністю віддати людству. І якщо на цій землі він не може прорости, він мусить шукати землю, де він проростатиме. Сьогодні Україна - найгірша країна в Європі для життя. Чому тікають люди з України? Тому що жити хочуть. ... За 1,5 року я відвідав уже 11 країн, зробив 165 виставок за межами України. ... Зараз я працюю з п'ятьма послами, і якби не вони, цих виставок не було б. Мене запросили зробити виставку в Європарламенті, і зробили, пройшло все чудово. Потім була виставка в Бельгії, Люксембурзі", - розповів відомий український художник.

"Я не вмію брехати, правда понад усе, а в нас абсолютно правди немає, законів немає, порядку немає. А як немає законів і порядку, то й держави немає. Сьогодні Україна – найгірша країна в Європі для життя. Чому тікають люди з України? Тому що жити хочуть. Я дуже каюся вже кілька років, що приїхав з Америки. Я жив нормально, я не знав, що таке негативні емоції. Просто важко самому жити в чужій країні, якби в мене була жінка, мене б тут не було. Я не хочу де-небудь говорити. Мене цитують, я маю понад 300 публікацій у газетах, на телебаченні. Я всюди кажу те, що я думаю, і те, що є, тому що я люблю правду і справедливість. Але країна в нас антимузейна й антикультурна. Про це не думають. Скільки було міністрів культури, вони нічого не зробили для моєї популяризації, вони мені майстерні не дали. Сьогодні мені 80 років, у мене немає нормальної майстерні", - констатував Марчук.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043255
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 11 з 11
<<<3 4 5 6 7 8 9 10 11
Сторінка 11 з 11
<<<3 4 5 6 7 8 9 10 11
 
 
 
 
 
 вгору