EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  1686  28
Матеріали за темою:

 Болгарія під час головування в ЄС не планує домагатися зняття санкцій з Росії

Постійний представник головуючої в Європейському Союзі Болгарії посол Димитер Цанчев каже, що Софія буде дотримуватися принципів, прийнятих Радою ЄС щодо санкцій для Росії.

Про це він сказав у понеділок в Брюсселі, відповідаючи на запитання щодо того, яку політику буде продовжувати болгарське президентство щодо санкцій для РФ, з огляду, що президент цієї держави висловлюється про зняття економічних санкцій з РФ, передає Цензор.НЕТ з посиланням на УНІАН.

"Ми будемо дотримуватися п'яти принципів щодо відносин з Росією, які були схвалені Радою в березні 2016 року. Важливою умовою для зміни відносин ЄС з Росією є повне виконання Мінських домовленостей усіма сторонами конфлікту. Зараз ця умова не виконана", - сказав він.

Посол підкреслив, що ЄС "наполягає на тому, щоб Росія поважала міжнародне право". Цанчев зазначив, що в Брюсселі розраховують на Нормандський формат, виконання Мінських домовленостей. "Відведення важкого озброєння від контактної лінії є абсолютно необхідним", - підкреслив він.

При цьому посол висловив готовність під час болгарського президентства працювати над поліпшенням відносин з РФ у разі зміни ситуації. "Але зараз для цього умов немає", - підкреслив Цанчев.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043201
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору