EN|RU|UK
 Політика України
  9603  256
Матеріали за темою:

 Україна, маючи за сусіда Росію, повинна вступити до НАТО, - Кравчук

Україна, яка має такого сусіда, як Росія, має вихід - вступ до НАТО, вважає перший президент сучасної України Леонід Кравчук.

Як інформує Цензор.НЕТ, він заявив в ефірі спільного проекту Радіо Свобода та телеканалу "112 Україна", що Росія ніколи не погодиться з незалежністю України і може тільки змиритися з тим, що "іншого немає".

"Я очолюю комітет "За Україну в НАТО" (громадський рух). Коли Україна стане членом НАТО, для Росії це буде удар. Але вона зрозуміє, що іншої України вже немає, що треба знаходити співпрацю з тією Україною, яка є, її треба поважати, брати до уваги її запити. Україна рахуватиметься з російськими інтересами. Так, не можна нехтувати. У Росії є стратегічні інтереси. Давайте їх обговорювати, шукати шляхи вирішення. Але Україна тоді стане міцно на ноги", - сказав Кравчук.

Щодо того, як Україна має протистояти тискові Росії, він зауважив: "Внутрішня сила - це наше військо, наша економіка. І зовнішня сила - це НАТО і країни, які нас підтримують. Не треба розмінюватись на дрібниці. Треба шукати стратегічні питання, а саме: подолання бідності, подолання корупції, завершення війни та система управління держави".

Леонід Кравчук, президент України після відновлення її незалежності в 1991-1994 роках, очолив новостворену громадську організацію "Рух за Україну в НАТО" у вересні 2015 року.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043140
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору