EN|RU|UK
 Суспільство
  15260  340

 Перебування України у складі СРСР - це окупація, - В'ятрович

Директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович вважає радянський період української історії окупацією.

"Нам важливо говорити, що українська держава - це не щось випадкове, що з'явилося в 1991 році. Українська держава - це досить тривалий результат боротьби українців за свою незалежність", - підкреслив він.

На думку історика, Київ має зробити певні кроки для того, щоб заявити про тривалість української державності.

"Це масштабна інформаційна робота, яку потрібно підсилювати... Це формуватиме спадкоємність нинішньої України до УНР, це окреслюватиме, чим насправді був радянський період. Все частіше в політичному полі лунають ті тези, які давно вже лунають на історичному рівні. Йдеться про радянську окупацію, про встановлення більшовицького, а потім комуністичного окупаційного режиму... Потрібно продовжити інформаційну роботу, щоб показати, яким чином була встановлена радянська влада", - додав В'ятрович.

При цьому він зазначив, що Акт проголошення незалежності України від 1991 року не потрібно переглядати. Але варто говорити не про проголошення, а про відновлення незалежності України.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043120
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору