3016  16

Українська біатлоністка Віта Семеренко фінішувала третьою на етапі Кубка світу в німецькому Оберхофі

Українська біатлоністка Віта Семеренко фінішувала третьою в гонці переслідування на етапі Кубка світу в німецькому Оберхофі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, Семеренко стартувала 22-ю, але швидкий хід і влучна стрільба дозволили нашій біатлоністці фінішувати третьою. Зазначимо, що на останньому кілометрі Віта не дала жодного шансу своїм суперницям - Новаковській, Макарайнен і Домрачевій.

Досить сильно провели гонку й інші спортсмени української команди: Юлія Джима зайняла тринадцяте місце, стартувавши 42-ю, Олена Підгрушна на 17 місці (починала 25-ю), а Анастасія Меркушина піднялася з 32-го на 25-е місце.

Виграла етап лідер збірної Словаччини Анастасія Кузьміна, а друге місце посіла італійка Доротея Вірер.