EN|RU|UK
 Суспільство, Здоров'я
  1695  20

 Епідемії гепатиту А в Україні немає, - МОЗ

В Україні зареєстровано спалах вірусного гепатиту А, але епідемії немає.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я у Facebook.

"В Україні зареєстровано спалах вірусного гепатиту А. Епідемії немає", - йдеться в повідомленні.

За даними відомства, в Миколаєві та області захворіли 47 осіб, із них 6 - діти. Хворих госпіталізовано до Миколаївської обласної інфекційної лікарні та Миколаївської обласної дитячої інфекційної лікарні. Три людини від госпіталізації відмовилися, - повідомляє Центр громадського здоров'я МОЗ України.

У більшості хворих форма перебігу захворювання середньої тяжкості, у двох людей, зокрема у 1 дитини, форма перебігу важка. У стаціонарі залишаються 35 осіб.

Епідеміологічне розслідування і лабораторні дослідження питної води тривають.

За 11 місяців 2017 року в Україні зареєстровано 29 спалахів вірусного гепатиту А, показники захворюваності не перевищили середніх багаторічних рівнів. Переважно спалахи були пов'язані з недотриманням заходів профілактики і порушенням протиепідемічного режиму на об'єктах, а також із недотриманням правил особистої гігієни самими хворими.

Епідемії гепатиту А в Україні немає, - МОЗ 01

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що в Миколаєві за період із 3 грудня 2017 року зафіксовано 37 випадків захворювання на вірусний гепатит А, ймовірною причиною такої кількості захворілих може бути вода з пунктів доочистки та розливу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3043020
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору