EN|RU|UK
 Політика України
  2577  7

 Госпсуд Дніпропетровської області зняв арешт із рахунків ДМК

Господарський суд Дніпропетровської області зняв арешт з рахунків ДМК.

Про це повідомляє uaprom.

20 грудня 2017 року було відкрито справу щодо примусового виконання наказів господарського суду Дніпропетровської області про стягнення з ПАТ "ДМК" (Дніпровський металургійний комбінат) грошових коштів на користь юридичної особи.

Як повідомляє видання "Кстати+", внаслідок цього було накладено арешт на рахунки, на яких були грошові кошти для виплати заробітної плати працівникам підприємства.

Крім того, арешт унеможливив своєчасну виплату заробітної плати на Дніпровському меткомбінаті, а це призвело до зупинки оплат контрагентам і державі в частині податків.

За інформацією ЗМІ, є окремі недобросовісні контрагенти, які, з метою отримання власної неправомірної вигоди, роблять спроби з блокування господарської діяльності підприємства.

На підприємстві вважають, що арешт рахунків порушує приписи статті 43 Конституції України, якою гарантовано, що право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом.

З метою захисту законних прав та інтересів ДМК звернувся до Господарського суду Дніпропетровської області зі скаргою. 2 січня 2018 року під час розгляду справи суд ухвалив рішення задовольнити вимоги ДМК.

На підприємстві розраховують на підтримку трудового колективу, а також закликають всі уповноважені державні і правоохоронні органи вжити необхідних заходів щодо захисту комбінату і відновлення справедливості. ДМК і надалі має намір здійснювати всі необхідні дії для захисту прав і охоронюваних законом інтересів як ПАТ "ДМК", так і його працівників. Зараз на підприємстві працює близько 10 тисяч людей.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042953
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору