EN|RU|UK
 Політика України
  2440  47
Матеріали за темою:

 НАЗК визначило найбільші корупційні ризики для влади, а також способи їхнього усунення

Національне агентство з питань запобігання корупції на черговому засіданні затвердило доповнення до методичних рекомендацій з підготовки антикорупційних програм органів влади.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК.

У доповненні визначено типові корупційні ризики у діяльності органів влади, а також приклади заходів щодо їх усунення або мінімізації.

Вказані доповнення були розроблені на основі результатів аналізу антикорупційних програм органів влади, які надходили на погодження протягом 2017 року, та пропозицій наданих до програм Національним агентством.

До корупціогенних сфер діяльності органів влади віднесено, зокрема функції з проведення публічних закупівель, надання адміністративних послуг, управління персоналом, управління фінансовими та матеріальними ресурсами, юридичного забезпечення, організації роботи щодо запобігання та виявлення корупції.

Наведені приклади корупційних ризиків та заходів щодо їх усунення або мінімізації можуть бути використанні під час проведення оцінки корупційних ризиків в діяльності органів влади, з урахуванням їх адаптації до специфіки діяльності органу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042850
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору