EN|RU|UK
 Суспільство
  28737  109

 МВС роз'яснило, що змінилося у ПДР із 1 січня. ІНФОГРАФІКА

Міністерство внутрішніх справ за допомогою інфографіки розповіло про зміни в правилах дорожнього руху, які набули чинності 1 січня 2018 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні Відділу комунікації МВС, опублікованому 3 січня.

Зокрема, зміни торкнулися обмеження швидкості руху у населених пунктах до 50 км/г, впровадження відеофіксації порушень дорожнього руху, зміни до Порядку видачі посвідчення водія, зміни розміру штрафів за деякі порушення, посилення відповідальності за керування транспортом у нетверезому стані.

МВС розяснило, що змінилося у ПДР із 1 січня 01

Для запровадження певних інновацій достатньо було відповідних Постанов Кабінету Міністрів України.

Таким чином, обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/г почало діяти з 1 січня 2018 року (Постанова КМУ від 10.11.2017 № 883 "Про внесення змін до Правил дорожнього руху").

МВС розяснило, що змінилося у ПДР із 1 січня 02

Вже також працює новий Порядок видачі посвідчення водія. Відтепер, перше посвідчення водія у сервісних центрах МВС видаватиметься на два роки з правом обміну на постійне у разі, якщо протягом двох років з дня його видачі особою не було вчинено три і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Якщо таких порушень було не більше двох, або взагалі не було — громадянин обмінює тимчасове посвідчення на постійне.​ (Постанова КМУ від 10.11.2017 № 885 "Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами")

Звертаємо вашу увагу на те, що зміна розміру штрафів неможлива без внесення відповідних змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення Верховною Радою України. Отже, нова система штрафів ще не почала діяти

МВС розяснило, що змінилося у ПДР із 1 січня 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042709
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору