EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1306  26

 НАЗК виявило порушення у звітах 38 політичних партій

Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило висновки про результати аналізу 275 звітів політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за III квартал 2017 року.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби НАЗК.

За результатами аналізу звітів виявлено низку порушень. Зокрема, 13 політичних партій не додали інформацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру від кожної місцевої організації, яка в установленому порядку набула статусу юридичної особи. 

Порушення порядку надання або отримання внеску в підтримку політичної партії встановлені в шести звітах: "Всеукраїнське об'єднання "Свобода","ВО "Черкащани", "Рух нових сил Міхеіла Саакашвілі", "Розумна сила", "Аграрна партія України", "Українське об'єднання патріотів - УКРОП ", - повідомляє НАЗК.

Крім цього, як зазначається, політична партія "Блок Дарта Вейдера" та приватне підприємство "Українська правда" не надали інформацію і документи за письмовим запитом НАЗК.

Ще шість політичних партій порушили термін подання звіту.

Виявлені порушення тягнуть за собою адміністративну відповідальність, передбачену статтями 18846, 21221 і 21215 Кодексу України про адміністративні правопорушення, зазначається в повідомленні.

Також встановлена ​​неповнота відображеної інформації щодо правових підстав користування об'єктами нерухомості, які відображені в звітах як місце перебування 13 політичних партій. Це, зокрема, "Інтернет партія України", "Українська республіканська партія", "Ми - кияни", "Українська перспектива" тощо.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042703
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору