EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  28077  186

 Заявам Росії щодо України вже ніхто не вірить, - радник Трампа Макмастер

Радник президента США з національної безпеки, генерал-лейтенант Герберт Макмастер вважає, що необхідно знайти спосіб протистояти досить просунутій новій стратегії, яку Росія удосконалила за багатьма параметрами. За словами генерала, ця нова загроза містить використання дезінформації, пропаганди і соціальних мереж для того, щоб розколоти суспільство і налаштувати соціальні групи одну проти іншої.

Про це заявив в інтерв'ю агентству Голос Америки радник президента США з нацбезпеки Герберт Макмастер, передає Цензор.НЕТ.

"Ми торкнулися цієї проблеми в нашій Стратегії національної безпеки, бо для нас важливо відкрито говорити про те, що роз'єднує та об'єднує нас як націю, про наші прагнення і цінності, такі як права особистості, верховенство закону і демократія", - заявив Макмастер.

"Росіяни також проявляли активність у Європі, - зазначив генерал, - і під час недавніх виборів у Франції, і на іспанському референдумі про статус Каталонії. Ми бачили їхню активність у Мексиці, спроби спровокувати путч у Чорногорії. Зірвати завісу з російської кампанії дестабілізації - це перший важливий крок, який дозволить всім побачити їхні справжні наміри, а, отже, послабить їх можливості сіяти невпевненість у людях і налаштовувати спільноти одну проти іншої", - вважає радник з національної безпеки.

За його словами, Росія як і раніше заперечує свою причетність до подібних дій, але робить це дедалі менш переконливо.

"Ці ж самі люди заявляли:"Ні, ми не збивали авіалайнер і не вбивали всіх цих людей"; "Ні, наших солдатів немає в Криму і на сході України"; "Ми не надаємо підтримку сирійському режиму, відповідальному за масові вбивства власних громадян з використанням хімічної зброї". Сьогодні цим словам уже ніхто не вірить", - переконаний Макмастер.

На думку генерала, кожна арабська держава повинна розуміти, що конкретно робить Росія на Близькому Сході, а саме - прагне використовувати деструктивні дії Ірану, який розпалює громадянську війну в регіоні, озброює і підтримує терористичні угруповання на кшталт "Хезболли". "За таку підтримку Росії доведеться заплатити чималу ціну", - заявив Макмастер.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042685
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору