EN|RU|UK
 Політика України, Події
  2271  10

 НАЗК направило до суду "справи" голови Держпродспоживслужби Лапи, прокурора Шитої і головлікаря Слюсаря

Національне агентство із запобігання корупції на засіданні ухвалило рішення про направлення до суду чотирьох протоколів про адміністративні правопорушення.

Як пише Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті НАЗК. 

Згідно з повідомленням, протоколи складені щодо голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи, заступника керівника Київської місцевої прокуратури № 4 Наталії Шитої і головного лікаря Харківської обласної наркологічної лікарні Віктора Слюсаря. 

"Національне агентство встановило, що Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа, перебуваючи на керівних посадах центральних органів виконавчої влади, у період з 26 квітня 2015 року по 30 травня 2017 року не вийшов зі складу правління товариства, що має на меті одержання прибутку, та не склав повноважень Голови комісії з припинення (ліквідатора) товариства", - йдеться в повідомленні.

У НАЗК зазначили, що це діяння містить ознаки адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, відповідальність за яке передбачено частиною другою статті 172-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів складено протоколи за частинами першою та другою статті 172-7 КУпАП щодо заступника керівника Київської місцевої прокуратури № 4 Наталії Шитої. Встановлено, що прокурор не повідомила свого безпосереднього керівника про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинила дії щодо розгляду заяви про можливе вчинення кримінального правопорушення окремими посадовими особами Київської місцевої прокуратури № 4, в тому числі й особисто нею та підписання листа-відповіді за його результатами.

Крім того, складено протокол за частиною першою статті 188-46 КУпАП  стосовно головного лікаря Харківської обласної наркологічної лікарні Віктора Слюсара за ненадання документів на запит Національного агентства. Отримання запитуваних документів є необхідним для встановлення наявності/відсутності складу адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, в діях посадової особи лікарні, про можливе вчинення якого Національне агентство поінформував викривач.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042632
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору