EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  4484  17

 Антирейдерська комісія скасувала рішення реєстратора, яке призвело до захоплення агрофірми "Світильнянське"

Комісія Мін'юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації скасувала незаконну реєстрацію, здійснену Олексієм Шейк-Сейкінім, щодо зміни керівника ТОВ "Світильнянське". Ця реєстрація призвела до рейдерського захоплення агропідприємства.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт міністерства юстиції, про це повідомила заступник міністра юстиції Олена Сукманова.

"Комісія поставила крапку у резонансній справі щодо рейдерського захоплення аграрного підприємства "Світильнянське", розташованого в Броварському районі Київської області. Скарга власників підприємства щодо скасування незаконної реєстрації зміни керівництва агрофірми реєстратором Олексієм Шейк-Сейкіним була задоволена. У реєстр вже внесені зміни: статус-кво відновлено, повернуто директора і власники знову можуть керувати своїм підприємством", - зазначила Олена Сукманова.

За словами заступника міністра, Комісія перевірила реєстраційні дії О. Шейк-Сейкіна і виявила низку порушень. "По-перше, він вчинив реєстраційну дію на підставі неповного комплекту документів, які не відповідали відомостям у державному реєстрі. По-друге, ці документи були подані неуповноваженою особою. Тобто документи для державної реєстрації було подано новим керівником, який на той момент ще не набув повноважень та не мав права діяти від імені підприємства", - сказала Олена Сукманова. Окрім того, як зазначила заступник міністра, під час реєстрації О.Шейк-Сейкін порушив принцип територіальності, оскільки підприємство "Світильнянське" знаходиться у Київській області, а реєстраційну дію він провів у Києві.

Вона також зазначила, що Комісія вклалася у передбачений законом для розгляду скарг строк, що не повинен перевищувати 45 днів. "За неодноразові порушення реєстратору Шейк-Сейкіну вже назавжди анульовано доступ до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, а також блоковано доступ до державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", - сказала Олена Сукманова.

Нагадаємо, за фактом рейдерського захоплення ТОВ "Світильнянське" Генпрокуратура здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042610
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору