EN|RU|UK
 За кордоном
  2118  19

 Казахстан вперше очолив Радбез ООН

У 2018 році вперше в історії Казахстан головуватиме в Раді Безпеки Організації Об'єднаних Націй.

Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Республіки Казахстан, інформує Цензор.НЕТ. 

"З 1 січня по 31 січня 2018 року вперше в історії Казахстан головуватиме в Раді Безпеки Організації Об'єднаних Націй. Голова здійснює загальне керівництво діяльністю Ради Безпеки, забезпечує безперебійну щоденну роботу Радбезу за сприяння Секретаріату ООН", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, 2 січня очікується розгляд і затвердження постійними представниками країн-членів РБ ООН програми головування на січень. 

Пріоритети Казахстану на посаді члена Ради Безпеки ООН в 2017-2018 роках позначено в політичному зверненні президента Нурсултана Назарбаєва до РБ ООН. Їх сім: I) досягнення миру, вільного від ядерної зброї; II) усунення загрози глобальної війни і врегулювання локальних конфліктів; III) просування інтересів Центральної Азії при зміцненні регіональної безпеки і співробітництва; IV) протидія тероризму; V) для підтримки міжнародного миру і безпеки в Африці; VI) забезпечення нерозривного зв'язку між безпекою та стійким розвитком; VII) адаптація Радбезу і всієї системи ООН до загрозам і викликам XXI століття.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042505
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору