EN|RU|UK
 Суспільство
  3488  9

 Гельсінська спілка заявляє про 12 тис. випадків вбивств, тортур і незаконного позбавлення волі на Донбасі

Гельсінській спілці з прав людини відомо про 12 000 випадків тортур, вбивств і незаконного утримання на Донбасі.

Про це в ефірі "Громадського радіо" повідомив голова правління Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко, інформує Цензор.НЕТ.

Гельсінській спілці з прав людини відомо про 12 тисяч випадків катувань, вбивств та незаконного утримання. Про це в ефірі Громадського радіо повідомив голова правління Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко. 

"Є різні бази даних, де є різні кількості задокументованих злочинів. Найбільша база підтверджує 12 тисяч таких випадків. Це і вбивства, і катування, і незаконне позбавлення волі. Це, фактично, злочини проти фізичної свободи та недоторканості свободи. Ми працювали у 2015 році з невеликою кількістю випадків, біля 150 конкретних осіб, які стали жертвами такого поводження", — розповів Олександро Павліченко в ефірі Громадського радіо. 

Нагадаємо, що 27 грудня на підконтрольні Києву території прибули 73 звільнені українці, які перебували в полоні на окупованих районах Донецької та Луганської областей. Усього українська влада звільнила 74 полонених, але одна з них відмовилася повертатися. Україна, зі свого боку, фактично віддала бойовикам 233 людини з 306 затверджених напередодні. Понад 70 людей відмовилися їхати з підконтрольної українській владі території.

В результаті відбувся обмін 73 українців на 233 бойовиків. Зустрічати звільнених українців під Краматорськ прибув особисто президент України Петро Порошенко.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042332
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору