EN|RU|UK
 За кордоном
  15465  346

 "Я дуже хочу, щоб у братній нам Україні закінчилася війна, щоб там почали жити по-людськи", - Лукашенко

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підкреслив важливість якнайшвидшого вирішення ситуації в Україні, тому що "якщо конфлікт буде розростатися, то це відіб'ється на багатьох".

Як пише Цензор.НЕТ, про це Президент Білорусі заявив, відповідаючи на запитання кореспондента БЕЛТА.

Говорячи про перспективи розвитку зовнішньої політики Білорусі в майбутньому році і ряді планованих зарубіжних візитів, білоруський лідер зазначив, що не це для нього найголовніше. "Якщо чесно, це з особистого, я дуже хочу, щоб у братній нам Україні закінчилася війна, щоб там почали жити по-людськи. Для мене це найважливіша проблема", - підкреслив він.

Лукашенко зазначив, що Україна і її народ є рідними для Білорусі. "Це дуже працьовитий народ, який я добре вивчив і знаю ще з молодості - мені довелося служити в Західному прикордонному окрузі. Я так званих українських западенців добре знаю. Це дуже працьовиті, порядні люди, з якими треба просто вміти розмовляти", - сказав глава держави.

"Ми не просто сусіди - ми рідні, брати. Ми переживаємо за Україну. Це головне, де ми повинні докласти максимум зусиль, щоб локалізувати цю проблему", - вважає білоруський лідер. Він додав, що якщо конфлікт буде розростатися, то це відіб'ється на багатьох.

Источник: https://censor.net.ua/ua/n3042301
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору